Marina Didim Rent A Car Ofisine Hoş geldiniz ( 90 532 606 3913 ) Akbük / Altınkum / Mavişehir / Yeşilkent / Yenihisar / Efeler Marina Didim Rent A Car Ofisine Hoş geldiniz ( 90 532 606 3913 ) Akbük / Altınkum / Mavişehir / Yeşilkent / Yenihisar / Efeler

Didim,de Araç Kiralama Keyfini Bizimle Yaşayın.

Didim,de Avantajlı Koşullarla Rent A Car ve  Kiralık Araç mı Arıyorsunuz

Didim  Altınkum Rent A Car &  Transfer Servisi için rezervasyon yaptırın siz değil adresinize biz geliyoruz.


Didim Akbük Araç Kiralama -Didim Altınkum Rent A Car - Didim Mavişehir Araba Kiralama Didim,de en iyi fiyat garantisine sahip her şey dahil  Rent A Car koşullarından yararlanın, böylece asla gerektiğinden fazla ödemeyeceksiniz. Sorunsuz bir araç kiralama deneyimi yaşamanızı garanti eder. Rezervasyonunuzu, ilave bir bedel ödemeden teslim alma anına kadar iptal etmenizi sağlayan İptal Koruması,nı da tercih edebilirsiniz.


Didim Tarihi 

Aydın iline bağlı, didim tarihi zengin, denizi sıcak bir yazlık kenti olan Didim,de Marina Arac Kiralama hizmeti ile Efes Antik kenti, Şirince Köyü, İzmir merkez gibi önemli noktalara kolayca ulaşabilirsiniz. Eşsiz doğal zenginlikleri ile keşfetmeniz gereken ilginç ve etkileyici yerler arasında.Ayrıca didim altınkuma,da gitmeyi ihmal etmeyin

Sizde bir an önce Firmamız,dan Araba Kiralama Rezervasyonu yapın bu güzel tatil merkezinin güzelliklerini kiraladığınız arabanızla keyfini çıkarın


Didim,de Tarihini & Gezilecek Yerlerini  Marina Car Rental ile Keşfedin


Dünyaca ünlü antik kentleri ve muhteşem doğası ile Didim her yıl yerli yabancı binlerce turistin keşif duraklarından biri oluyor.


Aydın'a bağlı ilçelerden biri olan Didim, şehir merkezine 123 km uzaklıkta bulunan bir tatil beldesidir. Ege'nin cennet köşelerinden olan Didim'de gezilecek yerler neresi diye merak ederseniz aşağıdaki yazıya göz atabilirsiniz.

 

Didim'de tarihi kalıntılar çok yer aldığından, hepsini gezmek için uzun bir zaman ayırmak gerekir.    Miletos'un ilerisinde Iyonia'nın güney ucunda, Batı Anadolu kıyılarının en etkileyici bağımsız anıtı olarak nitelenen Didyma'da Apollon Tapınağı yer alır. Zamanının en önemli bilicilik ve kehanet merkezlerinden biri kabul edilmektedir. Tapınağın anıtsal boyutları ve benzersiz planı kadar, çok iyi bir durumda korunmuş olması da hayranlık uyandırıcıdır. Tapınak Didyma Antik Kenti'nde yer alır.

 

Didim'de mutlaka gezmeniz gereken yerlerin başında elbette Didyma  Antik Kenti gelir. Dünyaca ünlü bu antik kentteki kalıntılar binlerce yıl önceden günümüze kalmıştır.

 

Samsun Dağı eteğine kurulan Priene Antik Şehri ise yörenin önemli antik kentlerindendir ve gezmenizi önerdiğimiz yerler listesinde baş sıralardadır. Kente girildiğinde, hemen sağ tarafta şehrin su ihtiyacını karşılayan 3 sarnıç göze çarpar. Biraz ilerleyince Mısır tanrılarının tapınakları görülür. Bilinen en eski tiyatrolardan olan yapı da yine burada bulunur ve 5000 kişi kapasitelidir. Tiyatronun yanında bulunan Bizans Kilisesi de görülmesi gerekli yerlerdendir.

 

Didim'in dünyaca ünlü bir diğer antik kenti ise Miletos Antik Şehri'dir. İyonya'nın en önemli liman kentlerinden olan Miletos'ta gezip görebileceğiniz pek çok kalıntı vardır. Bunların başında ise Milet Tiyatrosu gelmektedir.

 

Antik kent gezilerinizi bitirdikten sonra Milet Antik Kenti'nde yapılan kazılarda elde edilen eserler sergilendiği Milet Müzesi'ni gezebilirsiniz.

Didim yalnızca tarihi yapıları ile değil; doğası ile de ünlüdür. Bir de harika plajları vardır ki ilk akla gelen Altınkum Plajı'dır. Sığ ve berrak deniziyle yazın tatilcilerin akın ettiği bu plaj çevresinde birçok Didim otelleri ve pansiyonları bulunmaktadır.


Didim Oteller


( Aurum Hotel Akbük )   ( 90 256 846 2000 )


( Didim Beach Elegance ) ( 90 256 44 6074 )


( Ramada Resort Akbük ) ( 90 256 856 5252 )


( Gaden Of Sun Hotel ) ( 90 256 645 0002 ) 


(  Venosa Beach Resort & Spa ) ( 90 256 835 3500 )


( Palm Wıngs Beach Resort ) ( 90 256 813 8363 )


( Anadolu Hotels Didim ) ( 90 256 825 9494 )


( Majesty Clup Tarhan Beach ( 90 256 825 9090 )


( Aquasis Deluxe Resort Didim )  ( 90 256 821 0202 )


( Capris Thermal Palace Akbük ) ( 90 256 846 133 )


( Carpe Mare Beach Resort Akbük ) ( 90 256 645 0040 )